Čiba Sport

Brněnská laťka

foto prezentace
langthis!
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Jubilejní 20.ročník Brněnské laťky Alfa Helicopter opět v Olympii.

Velice rychle se blíží jubilejní 20.ročník Brněnské laťky Alfa Helicopter a pořadatelé mají plné ruce práce, když se začíná plnit i startovka. Největší hvězdou bude medailista z OH  a ME a již jistý účastník HME v Praze Jaroslav Bába, který zahájil sezónu výborným výkonem 228cm. Určitě mu bude výborně sekundovat řecký reprezentant Adónios Masteras s osobním rekordem přes 230cm a další reprezentanti z Ukarajiny, Polska, Anglie, Japonska  a USA. V národním závodě žen bude velkým lákadlem účast jedné z nejlepších vícebojařek Evropy Elišky Klučinové s osobním rekordem 190cm a jistou účastnicí HME v Praze. V případě, že zdravotní stav dovolí, tak na startu uvidíme juniorskou vícemistryni světa domácí Michaelu Hrubou a určitě již uzdraveného Martina Heindla.
Tradičně program Brněnské laťky Alfa Helicopter zahájí v dopoledních hodinách soutěže žactva a odpoledne soutěž mužů B. Hlavní program zahájí národní program žen od 16.30 hod. a od 18.00 hod. proběhne slavnostní zahájení Brněnské laťky Alfa Helicopter s vyhlášením ankety o nejlepšího atleta Jihomoravské kraje za rok 2014 s hudebním a tanečním vystoupení.
Rozhodně si nenechejte ujít skokanskou šou a 10.2. 2015 přijďte podpořit nejlepší skokany světa do nákupního centra Olympia Brno.     

plakát ke stažení zde...

propozice závodu zde...

26.01. 2015, 07:02


Copyright © Cibasport.cz 2011