Čiba Sport

Brněnská laťka

foto prezentace
langthis!
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Nová jména na startovce pro Brněnskou laťku.

Velice rychle se blíží 21.ročník Brněnské laťky a startovní listina se výrazně zaplnila, když se příznivci kvalitní atletiky mohou těšit na závodníky z jedenácti!!! států světa. Již jistého účastníka Brněnské laťky a světového výškaře ověnčeného medailemi z OH a ME Jardy Bábu doplní vynikající reprezentant z Polska bronzový z MS  Sylwester Bednarek s osobním rekordem 232cm, další skokan s osobním rekordem 233cm Viktor Shapoval přijede z Ukrajiny. Dalším borcem, který ví jak chutná překonání hranice světové extratřídy je účastník OH Andrey Churyla z Běloruska. Zcela jistě budou zajímavé starty dvou exotických borců, kteří budou reprezentovat krajiny, které se ještě na Brněnské laťce neprezentovaly a to reprezentant Sudánu Mohamed Younes Idris s osobním rekordem 228cm a reprezentant Porto Rica Luis Castro s osobním rekordem 226cm.
Na velmi dobré cestě je jednání s vynikajícím výškařem z Baham, který v Brně již dokázal překonat hranici 230cm a tímto výkonem splnil limit na MS bronzovým z MS Trevorem Barrym. Celkem se představí v nákupním centru Olympia patnáctka výškařů z neuvěřitelných jedenácti států světa.

Nenechejte si ujít 21.ročník Brněnské laťky a přijďte podpořit nejlepší skokany světa do nákupního střediska Olympia v úterý 9.2.2016 od 18.00hod.     

26.01. 2016, 19:19


Copyright © Cibasport.cz 2011