Čiba Sport

Brněnská laťka

foto prezentace
langthis!
 

Hlavní partneři

Logo partnera

Mediální partneři

Logo partnera
Gymnázium HádyIaaf AthleticsEuropean Athletics

Město Brno

Logo města Brna

Archiv výsledků

archiv: 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996

Brněnská laťka 2015 - kompletní výsledky (přesměrování na web ČAS)

Brněnská laťka 2014 - kompletní výsledky (přesměrování na web ČAS)

Brněnská laťka 2013 - kompletní výsledky (přesměrování na web ČAS)

Brněnská laťka 2012 - kompletní výsledky (přesměrování na web ČAS)

Brněnská laťka 2011

Výsledky muži - Result men

1.
Trevor
BARRY
Trevor Barry
BAH 230cm
2. Viktor Ninov BUL 222cm
3.= Mickael Hanany FRA 222cm
3.= Piotr Sleboda POL 222cm
3.= Jaroslav Bába CZE 222cm
6. Fabrice Saint-Jean FRA 222cm
7. Nikita Anischenkov RUS 222cm
8.= Filippo Campioli ITA 218cm
8.= Michal Kabelka SVK 218cm
10. Silvano Chesani ITA 218cm
11. Hup Wei Lee MAL 214cm
12. Martin Heindl CZE 205cm
13. Hikaru Tsuchiya JPN  

Výsledky ženy - Result women

1. Esthera Petre ROM 193cm
2. Venelina Veneva-Matee BUL 190cm
3. Anna Iljuštšenko EST 190cm
4. Burcu Ayhan TUR 187cm
5.= Ana Šimic CRO 187cm
5.= Oldřiška Marešová CZE 187cm
7. Levern Spencer LCA 184cm
8. Urszula Domel POL 184cm
9.= Karolina Blazej POL 181cm
9.= Monika Gollner AUT 181cm
11. Nikola Pařilová CZE 187cm
12. Magdalena Nová CZE 174cm


Brněnská laťka 2010

Výsledky muži - Result men

1. Dmitrik Aleksey RUS 231cm
2. Bába Jaroslav CZE 228cm
3. Nietto Jamie USA 220cm
4. Grayman James ANT 220cm
5. Ciotti Giulio ITA 220cm
6.= Bermejo Javier ESP 215cm
6.= Horák Peter SVK 215cm
8. Saevich Anton UKR 215cm
9. Heindl Martin CZE 215cm
     

Výsledky ženy - Result women

1. Biethia Ruth SPA 198cm
2. Forrester Nicole CAN 192cm
3. Straková Iva CZE 192cm
4. Melford Melanie FRA 189cm
5.= Marešová Oldřiška CZE 185cm
5.= Hapchuk Nataliya UKR 185cm
7. Blažej Karolina POL 185cm
8.= Laláková Barbora CZE 180cm
8.= Lundmark Beatrice SUI 180cm


Brněnská laťka 2009

Výsledky muži - Result men

1. Aleksey Dmitrik RUS
230cm
2. Alexander Shustov RUS
230cm
3. Lisvany Pérez CUB
224cm
4. Giulio Ciotti ITA
224cm
5. Alessandro Tallotti ITA
220cm
6. Javier Bermejo ESP
220cm
7. Svatoslav Ton CZE
220cm
8. Nicola Ciotti ITA
220cm
9. Tomáš Janků CZE
215cm
     

Výsledky ženy - Result women

1. Ruth Beitia ESP
196cm
2. Irina Gordeyeva RUS
193cm
3. Oldřiška Marešová CZE
190cm
4. Vita Palamar UKR
190cm
5. Iva Straková CZE
187cm
6. Raffaella Lamera ITA
184cm
7. Barbora Szabó HUN
180cm
7. Karina Vnukova LTU
180cm


Brněnská laťka 2008

Výsledky muži - Result men

1. Nieto Jamie USA
227cm
2. Bába Jaroslav CZE
223cm
3. Boswell Mark CAN
223cm
4. Tereshin Andrey RUS
219cm
5. Ton Svatoslav CZE
219cm
6. Malchenko Eduard RUS
219cm
7. Janků Tomáš CZE
219cm
8. Bieniek Michal POL
219cm
9. Horák Peter SVK
215cm
10. Frosén Oskar FIN
215cm
11. Wolski Robert POL
215cm
       

Výsledky ženy - Result women

1. Slesarenko Yelena RUS
202cm
2. Savchenko Ekaterina RUS
198cm
3. Straková Iva CZE
192cm
4. Vnukova Karina LIT
188cm
5. Papageorgiou Maroula GRE
188cm
6. Kljugina Viktoriya RUS
184cm
7. Papasotiriou Soultana GRE
0cm


Brněnská laťka 2007

Výsledky muži - Result men

1. Janků Tomáš TJ Dukla Praha
234cm
2. Bieniek Michal POL
230cm
3. Ton Svatoslav TJ Dukla Praha
228cm
4. Krymarenko Yuriy UKR
228cm
5. Ciotti Nicola ITA
223cm
6. Ciotti Giulio ITA
223cm
7. Sposob Grzegorz POL
220cm
8. Frosén Oskari FIN
220cm
9. Walerianczyk Alex POL
220cm
10. Spolén Joel SWE
220cm
11. Kabelka Michal SVK
215cm
11. Raifak Mustapha FRA
215cm
11. Tsvetkov Mikhail RUS
215cm
14. Nuijens Martijn NED
215cm
15. Larsen Peter Jan NED
210cm
16. Dillon Mark CAN
210cm
17. Špak Michal VSK Univerzita Brno
200cm
 


Brněnská laťka 2006

Výsledky muži - Result men

1. JANKŮ Tomáš 1974 CZE 228cm
2. PENNINGS Wilbert 1975 NED 226cm
3. WALERIANCZYK Alex. 1978 POL 226cm
4. SPOSOB Gregorzs 1976 POL 223cm
5. SHUNK Adam 1979 USA 223cm
6. TON Svatoslav 1978 CZE 223cm
7.-8. VASILACHE Stefan 1979 ROM 223cm
7.-8. BERMEJO Javier 1978 ESP 223cm
9. MOROZ Gennady 1978 BLR 219cm
10. FROSÉN Oskari 1976 FIN 219cm
11. ŠPAK Michal 1986 CZE 215cm
12. KOZBANOV Artyom 1983 UKR 215cm
13. CHALLENGER Ben 1978 GBR 215cm
14. WOLSKI Robert 1982 POL 210cm
  ZAJTSEV Artyom 1984 BLR -
 
 


Brněnská laťka 2005

Výsledky muži - Result men

1. TON Svatoslav 1978 CZE 233cm
2. JANKŮ Tomáš 1974 CZE 227cm
3. CHALLENGER Ben 1978 GBR 227cm
4. VASILACHE Stefan 1978 ROM 223cm
4. HEMINGWAY Matt 1972 USA 223cm
4. FROSEN Oskari 1976 FIN 223cm
7. PERÉZ Lisvany 1982 CUB 223cm
8. HARRIS Tora 1978 USA 223cm
9. SOKOLOVSKY Andrey 1978 UKR 223cm
10. MOYA Victor 1982 CUB 219cm
11. BOROS Laszlo 1982 HUN 219cm
12. HORÁK Peter 1983 SVK 215cm
13. NOVOTNÝ Roman 1986 CZE 210cm
14. ŠPAK Michal 1986 CZE 210cm
15. BALCAR Ondřej 1981 CZE 210cm

Výsledky ženy - Result women

1. LALÁKOVÁ Barbora 1981 CZE 190cm
2. DUBNOVÁ Romana 1978 CZE 187cm
3. LÁZNIČKOVÁ Diana 1974 SVK 184cm
4. MAREŠOVÁ Oldřiška 1986 CZE 180cm
5. DUPALOVÁ Iva 1985 CZE 176cm
6. HORSKÁ Dana 1984 SVK 176cm
7. BODI Bernadett 1980 HUN 172cm
8. SOUČKOVÁ Markéta 1986 CZE 172cm
9. ROZSYPALOVÁ Zuzana 1988 CZE 164cm
10. TOMÁNKOVÁ Lucie 1986 CZE 164cm
10. MORAVCOVÁ Iva 1985 CZE 164cm


Brněnská laťka 2004

Výsledky muži - Result men

1. TON Svatoslav 1978 CZE 225
2. WOODS Terrance 1978 USA 225
3. CHALLENGER Ben 1978 GBR 225
4. BOROS Laszlo 1982 HUN 222
5. JANKŮ Tomáš 1974 CZE 219
6. MOROZ Gennady 1978 BLR 219
6. HORÁK Peter 1983 SVK 219
8. ZAJCEV Artyom 1984 BLR 219
9. DE LIMA Jesse 1981 BRA 219
10. STRAND Staffan 1976 SWE 215
11. ROMERO Fabricio 1980 BRA 210
12. KLÍMA Martin 1983 CZE 200

Výsledky ženy - Result women

1. HLAVOŇOVÁ Zuzana 1974 CZE 195
2. LÁZNIČKOVÁ Diana 1974 SVK 190
3. LALÁKOVÁ Barbora 1981 CZE 190
4. JANKŮ Inge 1974 CZE 187
5. STRAKOVÁ Iva 1981 CZE 187
6. MORAVCOVÁ Iva 1985 CZE 180
7. BODI Bernadett 1980 HUN 180
8. HORSKÁ Dana 1984 SVK 166
8. TOMÁNKOVÁ Lucie 1986 CZE 166
8. SRNKOVÁ Iveta 1987 SVK 166
8. SOUČKOVÁ Markéta 1986 CZE 166
12. KURCOVÁ Barbora 1986 CZE 161
13. MALÁRIKOVÁ Markéta 1988 CZE 161


Brněnská laťka 2003

Výsledky muži - Result men

1. STRAND Staffan 1976 SWE 230
2. CVETKOV Michail 1980 RUS 230
3. MOROZ Genadij 1978 BLR 230
4. NIETO Jamie 1976 USA 227
5. SPOSOB Grzegorz 1976 POL 227
6. LESNIČIJ Alexej 1978 BLR 227
7. BÁBA Jaroslav 1984 CZE 224
7. FROSEN Oskari 1976 FIN 224
9. HON Dalibor 1978 CZE 218
10. HORÁK Peter 1983 SVK 218
11. WALERJANCZIK Alex 1982 POL 218
12. KŘEHULA Jiří 1982 CZE 215
13. KLÍMA Lukáš 1980 CZE 200
13. RUJZL Michal 1980 CZE 200
15. KLÍMA Martin 1983 CZE 190

Výsledky ženy - Result women

1. BODI Bernadett 1980 HUN 189
2. STRAKOVÁ Iva 1980 CZE 186
3. LÁZNIČKOVÁ Diana 1974 SVK 183
4. KORČOVÁ Kateřina 1976 CZE 175
5. BERGROVÁ Zuzana 1984 CZE 175
6. MORAVCOVÁ Iva 1985 CZE 175
7. DUPALOVÁ Iva 1984 CZE 170
7. VAVŘÍKOVÁ Lucie 1982 CZE 170
9. GAJARSKÁ Lenka 1985 SVK 165
10. SOUČKOVÁ Markéta 1986 CZE 160
11. TOMÁNKOVÁ Lucie 1986 CZE 160


Brněnská laťka 2002

Výsledky muži - Result men

1. BOSWELL Mark 1977 CAN 232
2. MOROZ Gennady 1978 BLR 230
3. SPOSOB Grzegorz 1976 POL 227
4. VASILACHE Stefan 1979 ROM 224
5. BOATENG Kwaku 1974 CAN 224
6. DYMČENKO Sergey 1967 UKR 221
6. LESNIČIJ Aleksey 1978 BLR 221
8. HON Dalibor 1979 CZE 221
8. BÁBA Jaroslav 1984 CZE 221
10. PROKOPOV Oleg 1977 BLR 221
11. SAJDOK Stanislav 1983 CZE 218
12. MANKIEWICZ Pawel 1979 POL 215
13. KRAVCOV Aleksey 1974 RUS 200
14. KLÍMA Lukáš 1980 CZE 200
 


Brněnská laťka 2001

Výsledky muži - Result men

1. Dymčenko Sergey UKR 228
2. Ort Tomáš CZE 224
3. Niketič Djorde YUG 224
4. Moroz Gennady BLR 224
5. Ton Svatoslav CZE 224
6. Křehula Jiří CZE 220
7. Gant Dalton GBR 220
8. Vanicek Pavel AUT 210
9. Klíma Martin CZE 205
10. Rujzl Michal CZE 205

Výsledky ženy - Result women

1. Nikolayeva Tatyana UKR 187
2. Kupcova Marina RUS 187
3. Ševšikova Tatyana BLR 175
4. Vavříková Lucie CZE 175
5. Dupalová Ivana CZE 170
6. Bucharová Tereza CZE 0


Brněnská laťka 2000

Výsledky muži - Result men

1. Brajko Pjotr RUS 227
2. Krysin Alexej RUS 224
3. Moroz Gennadij BLR 224
4. Tirtišnik Vjačeslav UKR 224
5. Ton Svatoslav CZE 218
6. Prokopov Oleg BLR 218
7. Křehula Jiří CZE 215
8. Kotewicz Jaroslaw POL 215
9. Leničij Alexej BLR 210
10. Mišík Radovan SVK 210
11. Rujzl Michal CZE 205
12. Klíma Martin CZE 200
13. Klíma Lukáš CZE 200
 

Výsledky ženy - Result women

1. Veneva Venelina BUL 197
2. Kaliturina Olga RUS 194
3. Hlavoňová Zuzana CZE 194
4. Witteeven Solange ARG 194
5. Slivka Viktoria RUS 194
6. Gulevič Tatjana BLR 185
7. Ševčik Tatjana BLR 180
8. Medgyesová Renáta SVK 180
8. Laláková Barbora CZE 180


Brněnská laťka 1999

Výsledky muži - Result men

1. Brajko Pjotr RUS 228
2. Krysin Alexej RUS 225
3. Lesničij Alexej BLR 218
4. Benko Ľubomír SVK 214
5. Tirtišnik Vjačeslav UKR 214
6. Ton Svatoslav CZE 214
7. Rujzl Michal CZE 205
7. Mišík Radovan SVK 205
9. Somogyi János HUN 205
  Moroz Gennady BLR NF
 

Výsledky ženy - Result women

1. Kupcova Marina RUS 193
2. Ševčíková Tatjana BLR 190
3. Jelesina Jelena RUS 190
4. Gulevič Tatjana BLR 187
5. Hlavoňová Zuzana CZE 187
6. Topčina Jelena RUS 187
7. Bělocká Romana CZE 184
8. Medgyesová Renata SVK 180


Brněnská laťka 1998

Výsledky muži - Result men

1. Kacola Martin POL 225
2. Fedorkov Grigorij RUS 222
2. Bočkay Jozef SVK 222
4. Conway Holis USA 218
5. Tirtišnik Vjačeslav UKR 218
6. Ľolin Alexej BLR 218
7. Kuzma Simon POL 214
8. Sankovič Andrej BLR 214
9. Ton Svatoslav CZE 214
  Kotewicz Jaroslaw POL 0
  Čermák Milan CZE 0

Výsledky ženy - Result women

1. Jelesina Jelena RUS 195
2. Kováčiková Zuzana CZE 195
3. Kupcová Marina RUS 195
4. Alexandrova Jek. RUS 190
5. Witeeven Solange ARG 187
6. Gollner Monica AUT 187
7. Bělocká Romana CZE 184
8. Řiháková Lenka SVK 180
9. Grigorenko Larisa UKR 175


Brněnská laťka 1997

Výsledky muži - Result men

1. Kotewicz Jaroslaw POL 231
2. Tirtišnik Vjačeslav UKR 225
3. Radkiewicz Przem. POL 222
4. Makurin Alexej RUS 218
5. Ton Svatoslav CZ 218
5. Sergijenko Jurij UKR 218
7. Dubnov Valentin MOL 214
7. Buglakov Alexandr BLR 214
7. Popescu Cristian ROM 214
10. Sankovič Andrej BLR 214
11. Kosorukov Andrej UKR 214
12. Leitl Róbert SVK 205

Výsledky ženy - Result women

1. Fjodorová Viktoria RUS 195
2. Zalevská Svetlana KZK 195
2. Zilinskiene Nele LIT 195
4. Iagar Monica ROM 190
5. Michalčenko Irina UKR 190
6. Nezdařilová Alena CZ 187
7. Lapina Svetlana RUS 187
8. Lašková Petra CZ 184
9. Bělocká Romana CZ 184
10. Palamar Vita UKR 180
10. Musunoi Oana ROM 180


Brněnská laťka 1996

Výsledky muži - Result men

1. Tirtišnik Vjačeslav Ukraina 230
2. Kolesnik Sergej Ukraina 228
3. Sergienko Jurij Ukraina 225
4. Thavelin Patrik Sweden 225
5. Janků Jan Czech 222
6. Ton Svatoslav Czech 222
7. Kosorukov Andrej Ukraina 219
8. Janků Tomáš Czech 219
9. Leitl Róbert Slovakia 215
10. Vaníček Pavel Austria 215
11. Šalamoun Libor Czech 210
12. Pacz Viliam Slovakia 205
13. Sankovič Andrej Belarus -

Výsledky ženy - Result women

1. Zalevskaja Svetlana Kazachstán 196
2. Janczewicz Donata Poland 190
3. Chramova Tatjana Belarus 187
4. Michalčenko Irina Ukraina 187
5. Sťopina Viktoria Ukraina 187
6. Kováčiková Zuzana Czech 187
7. Janků Inge Czech 184
8. Nezdařilová Alena Czech 180
9. Nikolajeva Tatjana Ukraina 180
10. Kielan Iwona Poland 180
11. Melová Mária Slovakia 180
12. Horváthová Linda Austria 180
13. Dušilová Ljiba Czech

 



Copyright © Cibasport.cz 2011