Olympia Brno v lesku olympijských vítězů!!!

Naprosto ojedinělou možnost budou mít návštěvníci nákupního centra Olympia Brno, když v den mezinárodního závodu žen Brněnská laťka OLYMPIA 2020, která bude mimořádně hvězdně obsazena, si budou moci pobesedovat návštěvníci s pěti olympijskými vítězi, s mistry světa, s mistry Evropy a dokonce se dvěma současnými světovými rekordmankami, což je naprosto ojedinělý unikát, který můžete zažít jenom v nákupním centru Olympia Brno a to 15.2.2020 od 16.00hod. A koho uvidíte? Svoji účast již přislíbili tito olympijští vítězové Jarmila Kratochvílová dodnes držitelka světového rekordu na 800m, Robert Změlík olympijský vítěz v desetiboji, čeká se na definitivní potvrzení účasti olympijského vítěze ve střelbě Davida Kosteleckého a ze zahraničí k nám přijede dodnes držitelka světového rekordu ve skoku vysokém výkonem 209cm Stefka Kostadinová a fenomén výškařských sektorů olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa Stefan Holm, který přeskočil svoji osobní výšku o neuvěřitelných 60cm a jeho osobní rekord je 240cm. Další mimořádné osobnosti, které se představí na jubilejním 25.ročníku Brněnské laťky a které přislíbily účast, budou mistr světa ve střelbě a jistý účastník OH v Tokiu Jiří Lipták, další jistý účastník OH v Tokiu a mistr Evropy v dráhové cyklistice Tomáš Bábek, rozhodně bude zajímavá osoba a věčná rivalka Jarmily Kratochvílové na 400m trati mistryně Evropy Táňa Kocembová-Netoličková a mistr Evropy ve skoku vysokém, který byl v loňském roce uveden do síně slávy brněnských sportovců Vladimír Malý.

Rozhodně si nenechejte ujít tuto naprosto ojedinělou podívanou a máte možnost v rámci veřejné besedy položit otázky našim olympionikům prostřednictvím známého moderátora Štěpána Škorpila.

Den před samotným závodem v pátek 14.2.2020 od 18.00hod. můžete získat cenné autogramy největších hvězd jubilejního 25.ročníku Brněnské laťky Olympia 2020 světové juniorské rekordmanky výkonem 204cm a vyhlášené největší juniorské atletické hvězdy za rok 2019 Jaroslavy Mahuchikh a stříbrné z OH v Londýně Julie Levchenko s osobním rekordem 202cm.

Podívejte se na

Další aktuality

Noční bouřka zhatila přípravy

Po skončení trénink v neskutečně dusném podnebí přišla okolo 20.00 hodiny neskutečná pohroma pro pořadatele, když doslova větrná smršť s obrovským přívalem dešťů rozmetala sektor po okolí.

Trénink hvězd v Olympii

V podvečer se na tréninku představily špičky mezinárodního závodu na čele s mistryní světa Eleonor Patterson z Austrálie a dobrou správou pro všechny vyznavače atletiky je, že všech