Vrchol v Olympii se blíží a v pátek jsme se zapsali do knihy rekordů a vše uzavřela primátorka města Brna

Od samého rána Olympie žila sportem a kategorie žactva předváděly výborné výkony, když absolutorium zaslouží Veronika Jakusidisová, která si vylepšila osobák na vynikajících 169cm a hned za ní skončila kopřivnická závodnice Adéla Tkáčová, která se přenesla přes 166cm. Rozhodně  byly k vidění pěkné souboje a ve výborné atmosféře padlo spousta osobáků. Vrcholem dopoledne byl zápis do knihy rekordů, když jsme  stávající rekord 103 osob, kolikrát překonáme laťku ve výšce 125cm za 30min, výrazně překonali a dnes má rekord hodnotu 186 osob. Odpoledne proběhl velice pěkný program, když vystoupili naši předškoláčci s nádherným vystoupením a po vystoupení skupiny Magic free group proběhla velice zajímavá ukázka výchovy vodících psů pro nevidomé občany, když po předání šeku nadaci Atýsek v hodnotě 20000,-Kč se dražila fotografie od pana Maděriče se psí tématikou a bylo  velice příjemné, když celková částka se vyšplhala až na dalších 20000,- Kč  a tím Brněnská laťka Olympia 2020 výrazně přispěla na výchovu vodící psů.

Bezprostředně po skončení této charitativní akce, se do Olympie sjely světové výškařky a pod taktovkou  moderátora Štěpána Škorpila proběhla perfektní beseda s autogramiádou.

Závěrečnou tečku za pátečním večerem udělala paní primátorka města Brna, když zavítala mezi výškařky a předala ceny nejlepším školám v proběhlých soutěžích družstev a po vyzpovídání Štěpánem Škorpilem popřála výškařkám mnoho sportovních úspěchů v dnešním závodě.

Č

Podívejte se na

Další aktuality

Brněnská laťka na ČT sport!!

Pro všechny zájemce o kvalitní sport upozorňuji, že dvaceti minutový záznam z mezinárodního závodu Brněnská laťka Olympia 2023 bude odvisílán na ČT sport v pátek