Projekt v Olympii „Náš sportovní únor“ jsme v neděli ukončili

V neděli ve večerních hodinách jsme v nákupním centru po čtrnácti dnech uzavřeli projekt „Náš sportovní únor“ , když vrcholem byl jubilejní 25.ročník Brněnské laťky Olympia 2020. Celý projekt dopadl mimořádně dobře, když opravdu Olympie žila sportem a zájem na jednotlivých stanovištích byl neskutečně velký a tak animátoři hlavně o víkendech si neoddechli a trpělivě sportovali se zájemci o pohyb. Vrchol celého projektu Brněnská laťka Olympia 2020 byl opravdovým vyvrcholením celého projektu, když doprovodný program měl mimořádně velké ohlasy, jak účastníků, tak návštěvníků Olympie a tak beseda s olympioniky, vystoupení sólistů brněnského divadla v muzikálové show, našich mladých sportovců, výstavka historie atletiky v Brně a Brněnské laťky, účast nejvyšších politických špiček jako primátorky města Brna, hejtmana Jihomoravského kraje a dalších byl opravdovým vyvrcholením oslav neskutečného jubilejního 25.ročníku Brněnské laťky Olympia. Mimořádně náročný program je již historií a vzhledem k vynikající spolupráci s vedením nákupního centra Olympia již mám spoustu podnětů na další ročník „Náš sportovní únor“ a tím i 26.ročníku Brněnské laťky OLYMPIA 2021!!!

Touto cestou děkuji i všem našim reklamním partnerům, kteří spojili své jméno s tímto neobvyklým projektem, který si získal velkou přízeň.

A co dál? Vzhůru do příprav dalšího jubilea a to do15.ročníku největšího žákovského závodu v Evropě European Kids Athletics Games, který proběhne tradičně začátkem září a o překvapení určitě nebude nouze.

Č

Podívejte se na

Další aktuality

Brněnská laťka na ČT sport!!

Pro všechny zájemce o kvalitní sport upozorňuji, že dvaceti minutový záznam z mezinárodního závodu Brněnská laťka Olympia 2023 bude odvisílán na ČT sport v pátek