26.ročník Brněnské laťky zažívá obměnu!!

V letošním roce dochází k výrazné změně v organizaci Brněnské laťky, když díky Covidu jsme byli donuceni po roce odmlčení uspořádat 26.ročník mezinárodního výškařského mítinku žen za účasti světové špičky pod otevřeným nebem.

 Ve spolupráci s nákupním a zábavním centrem Olympia Brno se uskuteční velkolepé sportovní show na zadním parkovišti Olympie Brno, když hlavní bod projektu „FESTIVAL SPORTOVNÍCH AKCÍ“  Brněnská laťka Olympia 2022 proběhne ve středu 22.6.2022 a cílem nás organizátorů je přesun všech výškařek z diamantové ligy z Paříže z 19.6. do Brna.  

Celý program projektu „FESTIVAL SPORTOVNÍCH AKCÍ“ proběhne ve dnech 21.6. až 3.7.2022 přehlídkou neskutečného množství sportovních aktivit a ukázek.
 Program je ve stádiu příprav, ale už nyní je jasné, že budete svědky ukázek z mnoha sportovních odvětví jako např.:

Streetball, Beach volleyball, korfbal, karate, přespolního běhu Z LAVIC DO OLYMPIE, rugby, představení a ukázka nadějného motorkáře Michala Prokeše,  VSA XTREME – Czech Freestyle BMX Association, z.s., proběhne zápis do knihy rekordů – kolik osob překoná výšku 120cm za 30minut, připravuje se beseda s úspěšnými olympioniky a bude možné sportovní vyžití pro děti v atletických dovednostech.

Celý program je v přípravě a včas bude zveřejněn na našich stránkách.

Za organizační tým Vás srdečně zve

Ctibor Nezdařil

ředitel projektu

Podívejte se na

Další aktuality