První hvězda  z Paříže se blíží k Brnu

První kdo přeletěl přímo z diamantové ligy z Paříže přes Prahu do Brna je Kataryna Tabaschnyk, která předvedla vynikající výkon překonáním laťky ve výšce 195cm a obsadila v neskutečně nabitém závodě 6.místo. Nyní je na cestě s manažerem závodu Zdeňkem Simonem do Brna.

V pozdních večerních hodinách se očekává přílet největší hvězdy výškařských sektorů Yaroslavy Mahuchikh, která předvedla v Paříži neskutečnou formu, když překonala vynikajících 201cm s obrovskou rezervou a v Brně se chystá pokořit rekord laťky 202cm.

V úterý se očekává přílet další ukrajinské hvězdy Iryny Geraschenko, která v Paříži předvedla veleskok na výšce 198cm a obsadila 2.místo. Opravdu vynikající vizitky vyslaly závodnice brněnským příznivcům sportu.

Bohužel se zranila a do Brna nepřijede další účastnice diamantové ligy, které překonala 195cm Mária Vukovič a vzkazuje do Brna, že ji to moc mrzí, a že se těšila na výbornou atmosféru, kterou v Brně  několikrát zažila.

Podívejte se na

Další aktuality

Olympionici se představí v Olympii

Brno přivítá na 26.ročníku Brněnské laťky Olympia 2022 mimořádné startovní pole ve skoku vysokém žen z devíti států světa, když účast potvrdily světové hvězdy na čele