Mládežníci se na Brněnské laťce Olympia činili.

Druhý den po excelentním závodě žen využili připravený sektor mládežníci a předváděli velmi dobré výkony. Nejhodnotnější výkon předvedl Lukáš Kouřil z Rosic, který předvedl výborných 189cm. Dramatický závod předvedly starší žákyně, když o vítězství rozhodovaly počty pokusů, které nejlépe využila k vítězství domácí Viki Bočková, které překonala nový osobní rekord 156cm a vzhledem k čistému zápisu zvítězila. Radost si udělala novým osobním rekordem Klárka Pohlová, když poprvé pokořila hranici 150cm o dva centimetry.

Výbornou úroveň plnou osobních rekordů měla kategorie mladšího žactva, když výkonem 158cm zvítězil Adam Balcar z Břeclavi.

Mladší žákyně dle očekávání ovládla výkonem 141cm Natálka Skálová, když další dvě místa patřily domácím holkám Zuzce Králové a Karolíně Macenauerová, které překonaly shodně 132cm.

Mládežníci uzavřeli mimořádně úspěšný 26. ročník Brněnské laťky Olympia a již nyní začínáme hodnotit premiérový ročník pod otevřeným nebem s všechny pro a proti a bezprostředně po ukončení se přikláním uspořádat 27. ročník opět pod otevřeným nebem.

Podívejte se na

Další aktuality