Žáci základních škol testovali sektor v Olympii

Dnes se rozpoutaly souboje žáků základních škol Jihomoravského kraje a šedesátka žáků otestovala kvalitu sektoru a byly k vidění velice pěkné výkony. Všem kategoriím vévodí výkon domácí žákyně Natálky Skálové, když překonala osobní rekordem 162cm. Mezi mladšími žákyně předvedla  kvalitní výkon 151cm  Antonie Pantůčková. Žáky ovládl Jan Tančinec z Hustopeč, který překonal 170cm a mladší žactvo bylo v režii Matěje Koupého z Blanska, když si vylepšil osobák na 159cm. 

Pohár pro nejlepší školu si odvezly děti ze ZŠ Novoměstská, když součtem nejlepších výkonů v každé kategorii zcela jasně zvítězily.

Test sektoru před zítřejším hlavním závodě dopadl na výbornou, a tak uvidíme jak si povedou světové výškařky zítra od 18.00hod. Dnes si všechny holky šly omrknout sektor a byly velice nadšené.

Podívejte se na

Další aktuality

Noční bouřka zhatila přípravy

Po skončení trénink v neskutečně dusném podnebí přišla okolo 20.00 hodiny neskutečná pohroma pro pořadatele, když doslova větrná smršť s obrovským přívalem dešťů rozmetala sektor po okolí.

Trénink hvězd v Olympii

V podvečer se na tréninku představily špičky mezinárodního závodu na čele s mistryní světa Eleonor Patterson z Austrálie a dobrou správou pro všechny vyznavače atletiky je, že všech