Brněnská laťka klepe na dveře a vynikající zpráva ze zámoří!!

Za týden začnou přijíždět hvězdy světové výšky do Brna a ze zámoří dnes přišla vynikající vizitka, když na mistrovství NCCA /mistrovství vysokých škol/ v USA překonala Elena Kulichenko vynikajících 197cm. Již příští týden se v sobotu od 18.00 hod. představí před nákupním centrem Olympia Brno s dalšími hvězdnými výškařkami. Do Brna přicestuje i s naší nejlepší výškařkou současnosti Bárou Sajdokovou, která na stejném šampionátu překonala 187cm, když letošní nejlepší výkon má o čtyři centimetry vyšší a v Brně hodlá zaútočit na olympijský limit do Paříže.
Určitě se máte na co těšit, když Brno zažije neskutečnou konkurenci, kterou ji může závidět mnoho pořadatelů diamantových lig.
Kdo budou naši hosté? Na zahájení od 17.00 hod. se můžete setkat s olympijským vítězem ve střelbě s Jiřím Liptákem. Proběhne autogramiáda nejlepších hokejistů KOMETY BRNO!!
Tak neváhejte a v sobotu 22.6. od 17.00 hod přijďte zažít světovou show před nákupním centrem OLYMPIA BRNO!!!

Č.

Podívejte se na

Další aktuality

Noční bouřka zhatila přípravy

Po skončení trénink v neskutečně dusném podnebí přišla okolo 20.00 hodiny neskutečná pohroma pro pořadatele, když doslova větrná smršť s obrovským přívalem dešťů rozmetala sektor po okolí.

Trénink hvězd v Olympii

V podvečer se na tréninku představily špičky mezinárodního závodu na čele s mistryní světa Eleonor Patterson z Austrálie a dobrou správou pro všechny vyznavače atletiky je, že všech