Brněnská Olympie v obležení světových výškařek

Do nákupního centra brněnské Olympie se sjede absolutní světová špička výškařek, aby v rámci World Athletics Continental Tour Silver ještě bojovaly o účast na OH v Paříži.
Konkurence se v Olympii sejde opravdu mimořádná, když kromě ojedinělého souboje dvou mistryň světa z Austrálie Nicol Olyslagers a Eleonor Patterson se představí pět finalistek z právě skončeného mistrovství Evropy v Římě. Navíc ze zámoří přiletí vítězka prestižního mistrovství amerických vysokých škol NCCA Elena Kulichenko, která se prezentovala vynikajícím výkonem 197cm.
V sobotu 22.6. od 17.00 hod. bude Olympie Brno doslova olympijská i s olympijským vítězem ve střelbě v trapu Jiřím Liptákem.
Čeká vás ojedinělá show na nejlepší sportovní akci v Brně oceněné za rok 2023 v anketě „Nejlepší sportovec města Brna“.

Podívejte se na

Další aktuality

Noční bouřka zhatila přípravy

Po skončení trénink v neskutečně dusném podnebí přišla okolo 20.00 hodiny neskutečná pohroma pro pořadatele, když doslova větrná smršť s obrovským přívalem dešťů rozmetala sektor po okolí.

Trénink hvězd v Olympii

V podvečer se na tréninku představily špičky mezinárodního závodu na čele s mistryní světa Eleonor Patterson z Austrálie a dobrou správou pro všechny vyznavače atletiky je, že všech