Brněnská laťka OLYMPIA 2020

Archive of results

2004 - 2019

Ročník Laťky
Year
Datum konání
Date of Event
Odkaz na externí web ČAS – oficiální výsledky
Link to external web ČAS – official results
2019 6.2.2019 Web Atletika CZ
2018 7.2.2018 Web Atletika CZ
2017 8.2.2017 Web Atletika CZ
2016 9.2.2016 Web Atletika CZ
2015 10.2.2015 Web Atletika CZ
2014 11.2.2014 Web Atletika CZ
2013 12.2.2013 Web Atletika CZ
2012 13.2.2012 Web Atletika CZ
2011 8.2.2011 Web Atletika CZ
2010 9.2.2010 Web Atletika CZ
2009 3.2.2009 Web Atletika CZ
2008 12.2.2008 Web Atletika CZ
2007 6.2.2007 CSV Atletika CZ
2006 14.2.2006 CSV Atletika CZ
2005 14.12.2005 XLS Atletika CZ
2004 21.12.2004 XLS Atletika CZ

2003

Men

1. STRAND Staffan 1976 SWE 230
2. CVETKOV Michail 1980 RUS 230
3. MOROZ Genadij 1978 BLR 230
4. NIETO Jamie 1976 USA 227
5. SPOSOB Grzegorz 1976 POL 227
6. LESNIČIJ Alexej 1978 BLR 227
7. BÁBA Jaroslav 1984 CZE 224
7. FROSEN Oskari 1976 FIN 224
9. HON Dalibor 1978 CZE 218
10. HORÁK Peter 1983 SVK 218
11. WALERJANCZIK Alex 1982 POL 218
12. KŘEHULA Jiří 1982 CZE 215
13. KLÍMA Lukáš 1980 CZE 200
13. RUJZL Michal 1980 CZE 200
15. KLÍMA Martin 1983 CZE 190

Women

1. BODI Bernadett 1980 HUN 189
2. STRAKOVÁ Iva 1980 CZE 186
3. LÁZNIČKOVÁ Diana 1974 SVK 183
4. KORČOVÁ Kateřina 1976 CZE 175
5. BERGROVÁ Zuzana 1984 CZE 175
6. MORAVCOVÁ Iva 1985 CZE 175
7. DUPALOVÁ Iva 1984 CZE 170
7. VAVŘÍKOVÁ Lucie 1982 CZE 170
9. GAJARSKÁ Lenka 1985 SVK 165
10. SOUČKOVÁ Markéta 1986 CZE 160
11. TOMÁNKOVÁ Lucie 1986 CZE 160

2002

Men

1. BOSWELL Mark 1977 CAN 232
2. MOROZ Gennady 1978 BLR 230
3. SPOSOB Grzegorz 1976 POL 227
4. VASILACHE Stefan 1979 ROM 224
5. BOATENG Kwaku 1974 CAN 224
6. DYMČENKO Sergey 1967 UKR 221
6. LESNIČIJ Aleksey 1978 BLR 221
8. HON Dalibor 1979 CZE 221
8. BÁBA Jaroslav 1984 CZE 221
10. PROKOPOV Oleg 1977 BLR 221
11. SAJDOK Stanislav 1983 CZE 218
12. MANKIEWICZ Pawel 1979 POL 215
13. KRAVCOV Aleksey 1974 RUS 200
14. KLÍMA Lukáš 1980 CZE 200

2001

Men

1. Dymčenko Sergey UKR 228
2. Ort Tomáš CZE 224
3. Niketič Djorde YUG 224
4. Moroz Gennady BLR 224
5. Ton Svatoslav CZE 224
6. Křehula Jiří CZE 220
7. Gant Dalton GBR 220
8. Vanicek Pavel AUT 210
9. Klíma Martin CZE 205
10. Rujzl Michal CZE 205

Women

1. Nikolayeva Tatyana UKR 187
2. Kupcova Marina RUS 187
3. Ševšikova Tatyana BLR 175
4. Vavříková Lucie CZE 175
5. Dupalová Ivana CZE 170
6. Bucharová Tereza CZE 0

2000

Men

1. Brajko Pjotr RUS 227
2. Krysin Alexej RUS 224
3. Moroz Gennadij BLR 224
4. Tirtišnik Vjačeslav UKR 224
5. Ton Svatoslav CZE 218
6. Prokopov Oleg BLR 218
7. Křehula Jiří CZE 215
8. Kotewicz Jaroslaw POL 215
9. Leničij Alexej BLR 210
10. Mišík Radovan SVK 210
11. Rujzl Michal CZE 205
12. Klíma Martin CZE 200
13. Klíma Lukáš CZE 200

Women

1. Veneva Venelina BUL 197
2. Kaliturina Olga RUS 194
3. Hlavoňová Zuzana CZE 194
4. Witteeven Solange ARG 194
5. Slivka Viktoria RUS 194
6. Gulevič Tatjana BLR 185
7. Ševčik Tatjana BLR 180
8. Medgyesová Renáta SVK 180
8. Laláková Barbora CZE 180

1999

Men

1. Brajko Pjotr RUS 228
2. Krysin Alexej RUS 225
3. Lesničij Alexej BLR 218
4. Benko Ľubomír SVK 214
5. Tirtišnik Vjačeslav UKR 214
6. Ton Svatoslav CZE 214
7. Rujzl Michal CZE 205
7. Mišík Radovan SVK 205
9. Somogyi János HUN 205
Moroz Gennady BLR NF

Women

1. Kupcova Marina RUS 193
2. Ševčíková Tatjana BLR 190
3. Jelesina Jelena RUS 190
4. Gulevič Tatjana BLR 187
5. Hlavoňová Zuzana CZE 187
6. Topčina Jelena RUS 187
7. Bělocká Romana CZE 184
8. Medgyesová Renata SVK 180

1998

Men

1. Kacola Martin POL 225
2. Fedorkov Grigorij RUS 222
2. Bočkay Jozef SVK 222
4. Conway Holis USA 218
5. Tirtišnik Vjačeslav UKR 218
6. Ľolin Alexej BLR 218
7. Kuzma Simon POL 214
8. Sankovič Andrej BLR 214
9. Ton Svatoslav CZE 214
Kotewicz Jaroslaw POL 0
Čermák Milan CZE 0

Women

1. Jelesina Jelena RUS 195
2. Kováčiková Zuzana CZE 195
3. Kupcová Marina RUS 195
4. Alexandrova Jek. RUS 190
5. Witeeven Solange ARG 187
6. Gollner Monica AUT 187
7. Bělocká Romana CZE 184
8. Řiháková Lenka SVK 180
9. Grigorenko Larisa UKR 175

1997

Men

1. Kotewicz Jaroslaw POL 231
2. Tirtišnik Vjačeslav UKR 225
3. Radkiewicz Przem. POL 222
4. Makurin Alexej RUS 218
5. Ton Svatoslav CZ 218
5. Sergijenko Jurij UKR 218
7. Dubnov Valentin MOL 214
7. Buglakov Alexandr BLR 214
7. Popescu Cristian ROM 214
10. Sankovič Andrej BLR 214
11. Kosorukov Andrej UKR 214
12. Leitl Róbert SVK 205

Women

1. Fjodorová Viktoria RUS 195
2. Zalevská Svetlana KZK 195
2. Zilinskiene Nele LIT 195
4. Iagar Monica ROM 190
5. Michalčenko Irina UKR 190
6. Nezdařilová Alena CZ 187
7. Lapina Svetlana RUS 187
8. Lašková Petra CZ 184
9. Bělocká Romana CZ 184
10. Palamar Vita UKR 180
10. Musunoi Oana ROM 180

1996

Men

1. Tirtišnik Vjačeslav Ukraina 230
2. Kolesnik Sergej Ukraina 228
3. Sergienko Jurij Ukraina 225
4. Thavelin Patrik Sweden 225
5. Janků Jan Czech 222
6. Ton Svatoslav Czech 222
7. Kosorukov Andrej Ukraina 219
8. Janků Tomáš Czech 219
9. Leitl Róbert Slovakia 215
10. Vaníček Pavel Austria 215
11. Šalamoun Libor Czech 210
12. Pacz Viliam Slovakia 205
13. Sankovič Andrej Belarus

Women

1. Zalevskaja Svetlana Kazachstán 196
2. Janczewicz Donata Poland 190
3. Chramova Tatjana Belarus 187
4. Michalčenko Irina Ukraina 187
5. Sťopina Viktoria Ukraina 187
6. Kováčiková Zuzana Czech 187
7. Janků Inge Czech 184
8. Nezdařilová Alena Czech 180
9. Nikolajeva Tatjana Ukraina 180
10. Kielan Iwona Poland 180
11. Melová Mária Slovakia 180
12. Horváthová Linda Austria 180
13. Dušilová Ljiba Czech